Recenzje

Przysmaki snack&roll z fera.pl RECENZJA

Kilka tygodni temu dostaliśmy do testowania przysmaki Snack&Roll z Fera.pl. Z uwagi na to, że Cleo jest niejadkiem postanowiłam większość smakołyków poddać jej krytycznej ocenie. Ruda jest bardzo wybrednym psem i jeśli coś jej nie przypasuje pod kątem smaku, konsystencji czy twardości to tego nie zje. Nie i koniec. Czy przysmaki snack and roll z Fery zasmakowały wybrednej księżniczce? Zobaczcie sami!

Dostaliśmy do testowania następujące smaczki:

Duck Strips Paski z kaczki

Lamb Strips Paski z jagnięciny

Salmon Strips Paski z łososia

Duck Slices Kawałki kaczki

Chicken Wrap Munchy Kurczak na patyku

Chicken Kebab Kurczak na patyczku kebab

Calcium Bone with Chicken Kostka wapniowa z kurczakiem

Chicken and Fish Twists Pałeczki z kurczakiem i rybą

Duck Breast Fillet Filet z piersi kaczki

Porkhide Twist with Chicken Wieprzowe patyczki z kurczakiem

Na co zwracacie uwagę w pierwszej kolejności kupując smakołyki  dla swoich psów? Ja na skład oraz cenę. Wszystkie Snack&Roll’sy kosztują 8,99zł przy wadze 70g netto. Czyli tyle ile zwykle kosztują dobrej jakości smakołyki. Przyglądając się składowi widzimy, że jest krótki a na pierwszym miejscu znajdują się produkty odzwierzęce osiągając nawet 90% masy, dodatkowym atutem jest niewielka zawartość tłuszczu. Dużym zaskoczeniem była ich miękkość, na pierwszy rzut oka wyglądają na twarde. Część z nich można swobodnie dzielić na mniejsze kawałki traktując jako trenerki.

Czy smakołyki przypadły do gustu mojej Cleo? Jasne! O dziwo wszystkie 10 produktów było zajadane ze smakiem. Ulubione Snack&Rollsy Cleo to: Paski z kaczki, paski z jagnięciny, paski z łososia, kawałki kaczki, pałeczki z kurczakiem i rybą, filet z piersi kaczki. Nie potrafię wskazać który z nich smakował jej najbardziej.

Plusy:

+ duża smakowitość,

+ miękkie,

+ można dzielić na mniejsze kawałki,

+ niska zawartość tłuszczu,

+ wysoka zawartość produktów odzwierzęcych,

+ mają neutralny zapach,

+ ładne opakowanie.

Minusy:

małe opakowania (tylko 70g),

niektóre zawierają prasowaną skórę np wieprzowe patyczki z kurczakiem.

W związku z tym, że przysmaki Snack&Roll bardzo przypadły do gustu moim psom na pewno je kupię i polecę nawet właścicielom takich wybrednych niejadków jak Cleo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *